فایروال وردپرس – افزونه ایجاد دیواره آتش وردپرس – معرفی افزونه فایروال ورد پرس

فایروال وردپرس

فایروال وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک سیستم عمومی و محبوب در دنیاست. که بسیاری از کاربران وب از آن استفاده می کنند. اکنون که تعداد طرفداران و کاربران این سیستم مدیریت محتوا زیاد بوده و روز به روز در حال افزایش است. پس باید به امنیت آن توجه ویژه ای کرد.

یکی از بهترین مواردی که می توانیم از آن استفاده کنیم. استفاده از فایروال یا همان دیواره آتش است. این نرم افزار نه تنها می تواند به امنیت سایت شما کمک کند. بلکه می تواند باعث امنیت شبکه ها و وب سایت ها و حتی کامپیوتر شخصی شما شود.

بر خلاف نظرات عموم استفاده از فایروال موضوع ساده و پیش پا افتاده ای نیست. که یک امنیت معمولی را برای شما به وجود بیاورد. بلکه می تواند بسیار فراتر رفته و خودش را به امر شبکه ها, سرور ها, وب سایت ها و کامپیوتر های شخصی برساند و از آنها به نحو مطلوب محافظت کند.

یعنی بخشی از اطلاعات بین دیوار مورد اعتماد قرار رفته و بخشی دیگر بین دیوار غیر مطمئن قرار می گیرد. و فقط آن هائی اجازه عبور را دارند که مورد اعتماد باشند.

فایروال وردپرس

فایروال وردپرس

 

دسته بندی اطلاعات

 • فیلتر شده ها

در واقع تمام بسته های اطلاعاتی که توسط سد آتش به کار می رود. فیلتر آن ها در جهت عکس قانون فیلترینگ انجام می شود.

 • پروکسی ها

شامل اطلاعاتی هستند که بین وب سایت شما و اینترنت به انتشار در می آیند.در واقع پراکسی ها در صورتی که فعالیت سایت شما متوقف شود. باعث وارد شدن ترافیک عظیمی به سایت شما می شوند.

 • بازرسی 

در واقع می توان گفت که به جای آنالیز کردن در وب سایت شما, یک عناصر کلیدی وجود دارند که با تشخیص دادن و آنالیز اطلاعات در پایگاه داده ها به وارد کردن اطلاعات درست می پردازد.

فایروال وردپرس

فایروال وردپرس

معرفی افزونه های فایروال وردپرس

افزونه WordPress Simple Security Firewall

افزونه WordPress Simple Security Firewall

1 – افزونه WordPress Simple Security Firewall

یکی از افزونه هائی است که به تازگی برای امنیت سایت مورد استفاده قرار می گیرد.دلیل اصلی که کاربران از این افزونه استفاده می کنند. این است که امنیت بالائی برای فایل های اساسی از جمله htaccess دارد. در واقع این افزونه این تعهد را به وب سایت شما می دهد که از آن محافظت کند و کوچکترین آسیبی به آن نرساند.

دانلود افزونه 

افزونه NinjaFirewall

افزونه NinjaFirewall

2 – افزونه Ninja Firewall

یک نوع نرم افزار تحت وب است و نصب آن بین وب سایت شما انجام می شود. این افزونه قابلیت اسکن کردن سایت و همچنین رد کردن مواردی را مانند پروتکل های HTTP و HTTPS برای ارسال به طرف PHP را عهده دار می شود.

دانلود افزونه

 افزونه WordFence

افزونه WordFence

3 – افزونه WordFence

این افزونه سال گذشته برای تامین امنیت وردپرس خلق شد و می توان گفت کامل ترین و بهترین افزونه برای تامین امنیت وردپرس است.

دانلود افزونه 

افزونه All In One WP Security & Firewall

افزونه All In One WP Security & Firewall

4 – افزونه امنیتی All in One WP Security & Firewall

شاید شما هم افزونه های زیادی برای امنیت سایت خود استفاده کرده اید. و همین باعث شده است تاسایت شما دچار مشکل شود. این افزونه جایگزین تمام افزونه های امنیتی شماست.

-امکانات افزونه امنیت فراگیر وردپرس

 • فارسی سازی شده

 • پشتیبانی از فایروال

 • امنیت در حساب های کاربری

 • پشتیبانی از فایل های سیستم 

 • امنیت قوی ورود 

 • دارای لیست سیاه

 • محافظت از پایگاه داده شما

 • و ….

افزونه All In One WP Security & Firewall

افزونه All In One WP Security & Firewall

تمامی قسمت های افزونه به زبان فارسی می باشد. یادتان باشد. حتما آدرس ورود به سایت خود را تغییر بدهید. دقت داشته باشید. که هر زمانی که کاربر یا نویسنده جدید تعریف می شود. نیازمند تائید شماست و گرنه اجازه ورود ندارد.

همچنین می توانید. برای جلوگیری از تست ورودهای متعدد بعد از چند بار تلاش آن IP آدرس را مسدود کنید.

دانلود افزونه

کلام آخر

مساله امنیت وردپرس یکی از مهم ترین مسائلی است, که نباید از آن چشم پوشی کرد. اگر سایت شما فاقد امنیت باشد. به زودی از بین رفته و شما شکست بزرگی رو در کسب و کار خود می خورید. در واقع بهتر است قبل از رخ دادن اتفاق جلوی آن گرفته شود.


سپاس که تم پرس را دنبال می کنید

لطفا نظرات, انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما و راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

شما می توانید با عضویت در سایت تم پرس از آخرین آپدیت محصولات استفاده کنید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *