استیو جابز

زندگینامه استیو جابز بنیانگذار اپل و نابغه فناوری و تکنولوژی جهان از نگاهی دیگر

3 سال پیش
0 نظر

استیو جابز بنیان گذار شرکت اپل و یکی از تاثیرگذارترین اشخاص در دنیای جدید می باشد. در این مقاله قصد داریم با نگاهی دیگر به بررسی زندگی  Steve Jobs و دلایل موفقیت شرکت اپل بپردازیم. پس همراه ما با زندگینامه استیو جابز باشید.

بیشتر بخوانید
پیام رسان تلگرام

پیام رسان تلگرام و تمام چیزهائی که درباره آن نمی دانید به همراه دلایل محبوبیت آن نسبت به رقبا

3 سال پیش
0 نظر

تلگرام بحث داغ این روزهای برخی کشورها از جمله ایران است در این مقاله قصد داریم به این مطلب بپردازیم که تلگرام از کجا آغاز کرد, دلایل محبوبیت و گسترش آن و دلایل فیلترینگ آن در ایران چه بود. پس همراه ما با معرفی پیام رسان تلگرام باشید.

بیشتر بخوانید
شبکه اجتماعی اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام بزرگ ترین و معروف ترین شبکه اجتماعی در ایران

3 سال پیش
0 نظر

 همه شما عزیزان تا کنون با اینستاگرام کار کردید و در آن صفحه داشته اید. در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل این شبکه اجتماعی به همراه راه های کسب درآمد از آن بپردازیم. پس همراه ما با معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید.

بیشتر بخوانید
سایت ویکی پدیا

معرفی سایت ویکی پدیا بزرگ ترین دانشنامه جهان و نحوه کار با آن به همراه تاریخچه

3 سال پیش
0 نظر

امروزه در دنیای اینترنت کمتر کسی است که نام سایت ویکی پدیا را نشنیده باشد و حداقل یک بار از آن استفاده نکرده باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی سایت قدرتمند ویکی پدیا و نحوه ویرایش مقاله در آن بپردازیم. پس همراه ما با معرفی سایت Wikipedia باشید.

بیشتر بخوانید
شبکه اجتماعی فیسبوک

شبکه اجتماعی فیسبوک هر آن چیزی که باید راجع به بزرگ ترین شبکه اجتماعی جهان بدانید

3 سال پیش
0 نظر

شبکه اجتماعی Facebook را می توان بزرگ ترین و اولین شبکه اجتماعی دنیا برشمرد که پس از معرفی به نوعی انقلابی در سطح شبکه های اجتماعی به وجود آورد. در این مقاله قصد داریم به معرفی این سایت حرفه ای بپردازیم پس همراه ما با معرفی شبکه اجتماعی فیسبوک باشید.

بیشتر بخوانید
شبکه اجتماعی توئیتر

شبکه اجتماعی توئیتر و تاثیرات مهم آن بر رشد رتبه سایت به همراه آموزش توئیتر

3 سال پیش
0 نظر

توئیتر یک شبکه اجتماعی است که در مارس سال 2006 توسط جک دورسی راه اندازی شد. توئیتر در لغت به معنای جیک جیک کردن می باشد. امروز در این مقاله به معرفی کامل این شبکه اجتماعی به همراه تاثیرات آن بر افزایش رتبه سایت شما خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید