زندگینامه استیو جابز بنیانگذار اپل و نابغه فناوری و تکنولوژی جهان از نگاهی دیگر

استیو جابز

استیو جابز بنیان گذار شرکت اپل و یکی از تاثیرگذارترین اشخاص در دنیای جدید می باشد. در این مقاله قصد داریم با نگاهی دیگر به بررسی زندگی  Steve Jobs و دلایل موفقیت شرکت اپل بپردازیم. پس همراه ما با زندگینامه استیو جابز باشید.

ادامه مطلب

پیام رسان تلگرام و تمام چیزهائی که درباره آن نمی دانید به همراه دلایل محبوبیت آن نسبت به رقبا

پیام رسان تلگرام

تلگرام بحث داغ این روزهای برخی کشورها از جمله ایران است در این مقاله قصد داریم به این مطلب بپردازیم که تلگرام از کجا آغاز کرد, دلایل محبوبیت و گسترش آن و دلایل فیلترینگ آن در ایران چه بود. پس همراه ما با معرفی پیام رسان تلگرام باشید.

ادامه مطلب

شبکه اجتماعی اینستاگرام بزرگ ترین و معروف ترین شبکه اجتماعی در ایران

شبکه اجتماعی اینستاگرام

 همه شما عزیزان تا کنون با اینستاگرام کار کردید و در آن صفحه داشته اید. در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل این شبکه اجتماعی به همراه راه های کسب درآمد از آن بپردازیم. پس همراه ما با معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید.

ادامه مطلب

معرفی سایت ویکی پدیا بزرگ ترین دانشنامه جهان و نحوه کار با آن به همراه تاریخچه

سایت ویکی پدیا

امروزه در دنیای اینترنت کمتر کسی است که نام سایت ویکی پدیا را نشنیده باشد و حداقل یک بار از آن استفاده نکرده باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی سایت قدرتمند ویکی پدیا و نحوه ویرایش مقاله در آن بپردازیم. پس همراه ما با معرفی سایت Wikipedia باشید.

ادامه مطلب

شبکه اجتماعی فیسبوک هر آن چیزی که باید راجع به بزرگ ترین شبکه اجتماعی جهان بدانید

شبکه اجتماعی فیسبوک

شبکه اجتماعی Facebook را می توان بزرگ ترین و اولین شبکه اجتماعی دنیا برشمرد که پس از معرفی به نوعی انقلابی در سطح شبکه های اجتماعی به وجود آورد. در این مقاله قصد داریم به معرفی این سایت حرفه ای بپردازیم پس همراه ما با معرفی شبکه اجتماعی فیسبوک باشید.

ادامه مطلب

شبکه اجتماعی توئیتر و تاثیرات مهم آن بر رشد رتبه سایت به همراه آموزش توئیتر

شبکه اجتماعی توئیتر

توئیتر یک شبکه اجتماعی است که در مارس سال 2006 توسط جک دورسی راه اندازی شد. توئیتر در لغت به معنای جیک جیک کردن می باشد. امروز در این مقاله به معرفی کامل این شبکه اجتماعی به همراه تاثیرات آن بر افزایش رتبه سایت شما خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب