افزونه وردپرس Gtranslate

افزونه وردپرس Gtranslate

اگر به دنبال چند زبانه کردن سایت خود در وردپرس هستید همراه ما با معرفی یک افزونه فوق العاده عالی و کاربردی باشید تا بتوانید در کمتر از یک دقیقه سایت خود را به زبان های مختلف ترجمه نمائید. 

افزونه وردپرس چند زبانه کردن سایت Gtranslate
افزونه وردپرس چند زبانه کردن سایت Gtranslate

افزونه وردپرس چند زبانه کردن سایت Gtranslate

اگر سایتی دارید که تعداد زیادی مطلب دارد و ترجمه آن هم برای شما دارای هزینه زمانی و مالی بالا می باشد,نگران نباشید ما یک راهکار فوق العاده عالی و حرفه ای سراغ داریم تا در کسری از انیه تمامی مطالب سایت خود را ترجمه نمائید. در این روش شما هیچ محدودیتی برای انتخب تعداد زبان ندارید و به راحتی می توانید از آن در سایت وردپرس خود استفاده نمائید.

افزونه وردپرس چند زبانه کردن سایت Gtranslate
افزونه وردپرس چند زبانه کردن سایت Gtranslate

تاثیر چند زبانه کردن سایت برسئو و پیشرفت روز افزون سایت و کسب و کار شما

همانطور که می دانید موتورهای جستجو از جمله گوگل به سایت هائی که دارای چندین زبان می باشند یا در اصطلاح چند زبانه هستند امتیاز ویژه ای را لحاظ می کند به گونه ای که شما به راحتی می توانید در کسب و کار خود پیشرفت نمائید. یکی از مشهور ترین افزونه های چند زبانه کردن سایت WPML می باشد. یکی از مشکلاتی که این افزونه دارد این است که شما باید تمامی رشته های موجود در سایت از جمله برگه ها, نوشته ها, دسته بندی ها, محصولات , برچسب ها و …. را تک تک به زبان هائی که می خواهید ترجمه نمائید. این کار علاوه بر زمانی که از شما تلف می کند دارای بار هزینه ای زیاد هم برای کسب و کار شما می باشد.

افزونه وردپرس رایگان Gtranslate
افزونه وردپرس رایگان Gtranslate

اما راه حل

افزونه وردپرس رایگان Gtranslate که به راحتی می توانید آن را از مخزن وردپرس دریافت و نصب نمائید, به شما این قابلیت را می دهد تا بدون ترجمه رشته های سات به راحتی آب خوردن زبان های مورد نظر خود را انتخاب کرده و به نمایش بگذارید به همین راحتی. ترجمه تمامی رشته ها را افزونه وردپرس Gtranslate به صورت خودکار برای شما انجام خواهد داد. با این روش شما می توانید سایت خود را به زبان های مختلف ترجمه و ارائه نمائید.

افزونه Gtranslate
افزونه Gtranslate

نحوه کار با افزونه وردپرس Gtranslate

پس از دریافت و فعال سازی افزونه چند زبانه کردن سایت Gtranslate از مخزن وردپرس و نصب و فعال سازی آن در قسمت پیشخوان>>تنظیمات>>Gtranslate می توانید با کلیک بر روی Gtranslate وارد محیط پیکربندی افزونه مطابق شکل زیر بشوید. در اینجا شما می توانید تنظیمات دلخواه خود را اعمال کرده و در سایت به نمایش بگذارید.

افزونه وردپرس Gtranslate
افزونه وردپرس Gtranslate

1- در این قسمت شما می توانید نوع نمایش پرچم ها را جهت نمایش در سایت مشخص کنید.

2- ازاین قسمت شما قادر خواهید بود تا مشخص نمائید ترجمه ها از چه زبانی صورت بگیرد.(زبان پیش فرض خود را انتخاب نمائید.)

3- در این قسمت هم شما می توانید مشخص نمائید که پرچم ها در کدام قسمت فوتر سایت شما نمایش داده شود.

4- این قسمت مربوط به نمایش پرچم ها در هدر سایت شما می باشد.

5- سایز پرچم ها را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایئد.

6- تیک زبان های مورد نظر خود را برای ترجمه بزنید.

7- پیش نمایش پرچم ها را در سایت در این قسمت می توانید مشاهده نمائید.

پس از اعمال تنظیمات مورد نظر روی ذخیره تنظیات کلیک کرده و سایت خود را رفرش نمائید. پس از رفرش می توانید با کلیک بر روی پرچم ها زبان سایت خود را تغییر دهید. به همین راحتی!!!!
لازم به ذکر است که این افزونه کاملا رایگان می باشد و شما به راحتی می توانید از پائین این پست آن را از مخزن وردپرس دانلود نمائید.

دانلود افزونه وردپرس Gtranslate


سپاس که تم پرس را دنبال می کنید

لطفا نظرات, انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما و راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

شما می توانید با عضویت در سایت تم پرس از آخرین آپدیت محصولات استفاده کنید.